Wakacyjne aktywności – jazda na rowerze

Każdy z nas wie, że sport to zdrowie, a lato to idealny czas aby poprawić swoją kondycje i sylwetkę. Najprostszym sposobem na codzienną aktywność fizyczną jest jazda na rowerze – warto zmienić przyzwyczajenia i wybrać go zamiast komunikacji miejskiej. Rower to także oszczędności, decydując się na podróż jednośladem pieniądze wydawane na bilety czy paliwo możesz przeznaczyć na swoje drobne przyjemności.

Pierwszym krokiem przed rozpoczęciem przygody z rowerem jest wybranie odpowiedniego sprzętu. Na rynku dostępnych jest wiele modeli dostosowanych do różnych potrzeb. Kupując jednoślad dla siebie określ  budżet, w którym będziesz się poruszać.  Pamiętaj jednak, że  droższy model będzie spełniał te samą funkcje co tańszy. Nie dajmy się też zwariować w drugą stronę. Tani sprzęt może bowiem przysporzyć nie lada problemów. Będąc na zakupach zawsze warto poradzić się sprzedawcy, który na pewno weźmy pod uwagę wzrost i wagę rowerzysty, tak by komfort jazdy był na najwyższym poziomie.

Kupując rower sprawdź czy ma on światła czy tylko odblaski. Dla zapewnienia bezpieczeństwa na drodze kluczowa jest widoczność. Wybierając rower ze światłami zasilanymi dynamem,  mamy pewność, że zawsze będą one aktywne. Dobrym rozwiązaniem są także lampki zasilane zwykłymi bateriami.

Wbrew pozorom ważne jest także to, by jednoślad po prostu Ci się podobał. Wybierz kolor i model, który będzie wywoływał uśmiech na Twojej twarzy, w ten sposób  będziesz mógł  z niecierpliwością wyczekiwać pierwszej i kolejnej przejażdżki

Gdy już kupisz odpowiedni  rower, niezwłocznie zacznij z niego korzystać. Początki bywają trudne, ale szybko zaczniesz zauważać pożądane efekty.  Jazda rowerem wspiera pracę wielu organów, poprawia trawinie i hartuje naszą odporność. Nie mówiąc już o lepszej kondycji i wytrzymałości.

Niestety, jazda na rowerze to sport, który może wywoływać kontuzje – stłuczenia czy obtarcia. Dlatego w podręcznej apteczce wato mieć zawsze Hydrosil, wyrób medyczny który przyspiesza gojenie ran poprzez regulację ich mikrośrodowiska. Zawarty w preparacie peptyd naturalnie występujący w skórze – karbomer (stabilizowany karnozyną), korzystnie wpływa zarówno na suche jak i sączące rany. W przypadku ran suchych (np. otarcia) Hydrosil hamuje parowanie wody, dzięki czemu zmniejsza jej utratę przez naskórek i ułatwia regenerację tkanek

Tylko teraz, kupując Hydrosil masz szansę wygrać atrakcyjne nagrody, w tym właśnie rower. Sprawdź koniecznie!

Szczegóły konkursu na stronie: TUTAJ

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejrozumiem